Lugu

Pildi tegi Marja-Liisa Plats
Winefully Yours,
Maris, mina.
Tegelen igapäevaselt veinialaste konsultatsioonide ning müügiga, kuid kui teed midagi, mida armastad, siis tahad seda jagada. Nii ka mina. Lõin ettevõtte, et tuua inimestele lähemale oma suur armastus ja teha seda meelelahutuslikus vormis. Winefully Yours pakub erinevaid veinikoolitusi,- degustatsioone ning mängulisemaid lähenemisi veiniteooriale. Kus? Üldiselt seal, kuhu on kutsutud külalised aka sinu koju, kontorisse, ilmale vastavalt ka näiteks parki piknikule - kuhu tarvis.

Winefully Yours sai ideena algust juba mitmed aastad tagasi, kuid anonüümse tegelasena, kuna nö oma lapsele nime panemine on suur vastutus - terve elu tuleb tal sellega ringi käia ning ühtlasi elada sellele vastavalt.
Oma ettevõtte inspiratsiooniallikaks ning suureks mõjutajaks pean ma Wine Folly nimelist kanalit, mis oma ülima graafilisuse ja entusiasmiga on suurepäraseks sissejuhatuseks alustavale veinihuvilisele ning ideaalseks meeldetuletuseks juba kogenenumale. Teadmine, et loodava ettevõtte nimi peab kuidagi seda kangelast kajastama mängis mõneti range raami rolli, kuid ühtlasi andis ka teatava hingerahu ja teadmise oma teekonna osas.
Ühel hetkel meenus New Yorkis asuv lokaal, mis kandis nime Yours Sincerely... ja voilà! Winefully Yours oligi ilmavalgust näinud!
Nimi, mis kannab endas nii tükikest inspiratsiooniallikast, tänulikkust kui ka siirast armastust ja huvi oma klientide vastu. 

Winefully Yours


Järgmine
Kliendid meist

Vastused puuduvad

Email again: